kontakt@krystianstein.pl

tel. 608 208 415

O NAS

Nasze doświadczenie w handlu samochodami nowymi jak i używanymi to ponad 10 lat, przez ten czas przeszliśmy wiele szkoleń oraz kursów, oraz nabraliśmy ogromnego doświadczenia z zakresu sprzedaży samochodów, kupiliśmy już tysiące samochodów, poznając wszelkie tajniki, oraz chwyty sprzedawców, wiemy co i w jaki sposób jest naprawiane oraz gdzie szukać i co sprawdzać aby nie nadziać się na jeżdżącą minę. Nie tylko w samochodach używanych ale i w samochodach nowych trzeba bardzo uważać.

Przeszkoleni sprzedawcy potrafią nas zmanipulować tak abyśmy kupili towar którego akurat chcą się pozbyć nie zważając na nasze oczekiwania. W związku z czym warto mieć ze sobą osobę trzecią która trzeźwym okiem, bez emocji i z doświadczeniem dokładnie sprawdzi samochód od strony technicznej czy blacharskiej, oraz doradzi nam w wyborze silnika czy wyposażenia.

Jako sprzedawcy pracujący w salonie samochodów nowych przez ponad 6 lat wiemy jak negocjować ceny oraz na jaki rabat może sobie pozwolić salon samochodowy. Ponadto poznaliśmy większość produktów finansowych i od strony księgowości jak i od strony klienta oraz sprzedawcy, pomożemy więc w dobrze odpowiednich usług finansowych takich jak kredyty, leasingi czy ubezpieczenia.

W związku z tym iż tak długo działamy w handlu jak i w zakupie skontrolowanym, naszym klientom oferujemy dodatkowe usługi jak Gwarancja na samochody zakupione z naszą pomocą oraz transport Auto-Lawetą samochodów na zagranicznych tablicach.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

ZAMÓW USŁUGĘ SPRAWDZENIA SAMOCHODU

AutoStein – Zakup (s)kontrolowany

Działam głównie na terenie województw śląskiego, małopolskiego oraz opolskiego jednak na życzenie klienta możliwa jest ekspertyza na terenie całej Polski.

ul. Mickiewicza 3 47-480 Pietrowice Wielkie ( obok Raciborza )

mg. Inż. Krystian Stein – Specjalista ds. ekspertyz samochodowych
tel. kontaktowy : 608 208 415

e-mail : kontakt@krystianstein.pl

Zapraszamy do kontaktu w godzinach:
Pn-Pt: 8-14
Soboty: 8-14

Współpracujemy z