kontakt@krystianstein.pl

tel. 608 208 415

Bezwypadkowy czy jednak po wypadkowy!

Kupując samochód używany warto przyjrzeć się dokładnie każdemu elementowi. Grubość powłoki lakierniczej to jedno, jednak przy wymianie całego elementu czujnik nie zawsze pokaże nam czy element był lakierowany. Wtedy warto popatrzeć na takie elementy jak mocowania lamp, czy nie były spawane, elementy podłużnic, stan plastików pod maską itp. Po tych elementach stwierdzimy czy samochód miał historię powypadkową lub po kolizyjną czy jest w oryginale. Często o tym zapominamy kupując samochód używany, nie raz nawet nie sprawdzimy powłoki lakierniczej, warto jednak to zrobić ponieważ samochód po wypadkowy to nie tylko naprawa elementów blacharskich ale i mechanicznych, nie raz przy zderzeniach czołowych uszkodzeniu ulegają takie elementy jak chłodnice klimatyzacji, przewody, komputery diagnostyczne czy nawet silnik który często jest u mechanika wymieniany na inny używany o nieznanym przebiegu. Kupując taki samochód warto od razu pojechać do mechanika i wymienić wszelkie elementy takie jak olej filtry rozrząd itp. Ponieważ nie znając historii silnika historia książki serwisowej nic nam nie daje. Dlatego więc warto dokładnie sprawdzić wybrane auto przed zakupem. 

Dokładnie sprawdzę stan wszystkich elementów po czym ocenią czy były wymieniane, naprawiane oraz przygotują orientacyjny kosztorys elementów nadających się do wymiany po nie fachowej naprawie. Ocenię czy warto zakupić taki egzemplarz czy jednak poszukiwać samochodu bezwypadkowego. Czy może trafiliśmy na bezwypadkową okazję i warto od razu zaliczkować auto. 

Nie kupuj kota w worku, sprawdź dokładnie samochód przed zakupem, dzięki mojej pomocy kupisz pewne i sprawdzone auto! 

 

ZAMÓW USŁUGĘ SPRAWDZENIA SAMOCHODU

AutoStein – Zakup (s)kontrolowany

Działam głównie na terenie województw śląskiego, małopolskiego oraz opolskiego jednak na życzenie klienta możliwa jest ekspertyza na terenie całej Polski.

ul. Mickiewicza 3 47-480 Pietrowice Wielkie ( obok Raciborza )

mg. Inż. Krystian Stein – Specjalista ds. ekspertyz samochodowych
tel. kontaktowy : 608 208 415

e-mail : kontakt@krystianstein.pl

Zapraszamy do kontaktu w godzinach:
Pn-Pt: 8-14
Soboty: 8-14

Współpracujemy z