kontakt@krystianstein.pl

tel. 608 208 415

Diagnostyka Komputerowa

Kupując samochód używany często spotykamy się z świecącymi kontrolkami na desce rozdzielczej, nie raz jest to Check silnika lub kontrolki ABS itp. Kupując taki samochód warto sprawdzić czy jest to błąd spowodowany jedynie rozładowaniem akumulatora, czyli tak zwanym spadkiem napięcia czy jest to spowodowane poważniejszą awarią. Nie rzadko spotykamy się z świecącą kontrolką Chceck oraz informacją iż jest to wina złej jakości paliwa. Kontrolka ta może jednak oznaczać dużo większe i bardziej kosztowne problemy. Warto więc przed zakupem sprawdzić kod błędu który wyświetla się na desce rozdzielczej.

Dysponuje komputerem diagnostycznym OBD, który w większości samochodów w rocznikach 1999-2010 jest w stanie odczytać wszelkiego rodzaju błędy w postaci świecących kontrolek ABS, Check, kontrolka oleju, kontrolka wspomagania czy nawet odczytać błędy skrzyni biegów.

Nie kupuj kota w worku, sprawdź dokładnie samochód przed zakupem, dzięki mojej pomocy kupisz pewne i sprawdzone auto! 

 

ZAMÓW USŁUGĘ SPRAWDZENIA SAMOCHODU

AutoStein – Zakup (s)kontrolowany

Działam głównie na terenie województw śląskiego, małopolskiego oraz opolskiego jednak na życzenie klienta możliwa jest ekspertyza na terenie całej Polski.

ul. Mickiewicza 3 47-480 Pietrowice Wielkie ( obok Raciborza )

mg. Inż. Krystian Stein – Specjalista ds. ekspertyz samochodowych
tel. kontaktowy : 608 208 415

e-mail : kontakt@krystianstein.pl

Zapraszamy do kontaktu w godzinach:
Pn-Pt: 8-14
Soboty: 8-14

Współpracujemy z

Zakup (s)kontrolowany