biuro@13design.pl

tel. 608 208 415

Diagnostyka Komputerowa

Kupując samochód używany często spotykamy się z świecącymi kontrolkami na desce rozdzielczej, nie raz jest to Check silnika lub kontrolki ABS itp. Kupując taki samochód warto sprawdzić czy jest to błąd spowodowany jedynie rozładowaniem akumulatora, czyli tak zwanym spadkiem napięcia czy jest to spowodowane poważniejszą awarią. Nie rzadko spotykamy się z świecącą kontrolką Chceck oraz informacją iż jest to wina złej jakości paliwa. Kontrolka ta może jednak oznaczać dużo większe i bardziej kosztowne problemy. Warto więc przed zakupem sprawdzić kod błędu który wyświetla się na desce rozdzielczej.

Nasza Firma dysponuje komputerem diagnostycznym OBD, który w większości samochodów w rocznikach 1999-2010 jest w stanie odczytać wszelkiego rodzaju błędy w postaci świecących kontrolek ABS, Check, kontrolka oleju, kontrolka wspomagania czy nawet odczytać błędy skrzyni biegów.

Nie kupuj kota w worku, sprawdź dokładnie samochód przed zakupem, dzięki naszej firmie kupisz pewne i sprawdzone auto! Wystarczy że złożysz zamówienie w którym wyślesz nam link do ogłoszenia a my sprawdzimy dla Ciebie wybrany samochód oraz przygotujemy raport z oględzin.

 

ZAMÓW U NAS USŁUGĘ SPRAWDZENIA SAMOCHODU

AutoStein – Zakup (s)kontrolowany

Działamy na terenie całej Polski.

ul. Rybnicka 68, 44-310 Radlin
( Kierunek Rybnik – Wodzisław )

mg. Inż. Krystian Stein – Specjalista ds. ekspertyz samochodowych
tel. kontaktowy : 608 208 415

e-mail : biuro@13design.pl

Zapraszamy do kontaktu w godzinach:
Pn-Pt: 10-18
Soboty: 10-14

Współpracujemy z