kontakt@krystianstein.pl

tel. 608 208 415

Historia samochodu oraz przebiegu w CEPIK

Kupując samochód używany warto dokładnie sprawdzić jego historię, ilość właścicieli, przebieg samochodu w poszczególnych latach itp. Dzięki CEPIK-owi jesteśmy w stanie to zrobić, warto wprowadzając numer VIN, nr rejestracyjny jak i datę pierwszej rejestracji dokładnie przyjrzeć się raportowi, porównać go z książką serwisową oraz skonfrontować z tym co mówi sprzedający. Jeżeli któryś z zapisów będzie znacząco się różnił, może okazać się iż w którymś roku wstecz samochód miał skorygowany licznik i nie koniecznie musiał to robić aktualny właściciel. Dlatego właśnie tak istotne jest sprawdzenie historii przebiegu. Coraz częściej mamy również możliwość sprawdzenia baz zagranicznych, m.in. bazy aut kradzionych, historie z szkód całkowitych itp. 

Sprawdzę dla Ciebie historię samochodu w bazie Centralnej Ewidencji Pojazdów ( CEPIK), przy samochodach krajowych jestemw stanie sprawdzić przebieg samochodu z ostatnich 4-5 lat, ilość właścicieli od nowości, historię oraz okresy przeglądów technicznych, aktualność polis OC. Dodatkowo przy samochodach sprowadzonych sprawdzamy bazę aut kradzionych, zajętych komorniczo oraz samochodów po szkodzie całkowitej.

Nie kupuj kota w worku, sprawdź dokładnie samochód przed zakupem, dzięki mojej pomocy kupisz pewne i sprawdzone auto! 

 

ZAMÓW USŁUGĘ SPRAWDZENIA SAMOCHODU

AutoStein – Zakup (s)kontrolowany

Działam głównie na terenie województw śląskiego, małopolskiego oraz opolskiego jednak na życzenie klienta możliwa jest ekspertyza na terenie całej Polski.

ul. Mickiewicza 3 47-480 Pietrowice Wielkie ( obok Raciborza )

mg. Inż. Krystian Stein – Specjalista ds. ekspertyz samochodowych
tel. kontaktowy : 608 208 415

e-mail : kontakt@krystianstein.pl

Zapraszamy do kontaktu w godzinach:
Pn-Pt: 8-14
Soboty: 8-14

Współpracujemy z