biuro@13design.pl

tel. 608 208 415

Historia samochodu oraz przebiegu w CEPIK

Kupując samochód używany warto dokładnie sprawdzić jego historię, ilość właścicieli, przebieg samochodu w poszczególnych latach itp. Dzięki CEPIK-owi jesteśmy w stanie to zrobić, warto wprowadzając numer VIN, nr rejestracyjny jak i datę pierwszej rejestracji dokładnie przyjrzeć się raportowi, porównać go z książką serwisową oraz skonfrontować z tym co mówi sprzedający. Jeżeli któryś z zapisów będzie znacząco się różnił, może okazać się iż w którymś roku wstecz samochód miał skorygowany licznik i nie koniecznie musiał to robić aktualny właściciel. Dlatego właśnie tak istotne jest sprawdzenie historii przebiegu. Coraz częściej mamy również możliwość sprawdzenia baz zagranicznych, m.in. bazy aut kradzionych, historie z szkód całkowitych itp. 

Nasza firma sprawdzi dla Ciebie historię samochodu w bazie Centralnej Ewidencji Pojazdów ( CEPIK), przy samochodach krajowych jesteśmy w stanie sprawdzić przebieg samochodu z ostatnich 4-5 lat, ilość właścicieli od nowości, historię oraz okresy przeglądów technicznych, aktualność polis OC. Dodatkowo przy samochodach sprowadzonych sprawdzamy bazę aut kradzionych, zajętych komorniczo oraz samochodów po szkodzie całkowitej.

Nie kupuj kota w worku, sprawdź dokładnie samochód przed zakupem, dzięki naszej firmie kupisz pewne i sprawdzone auto! Wystarczy że złożysz zamówienie w którym wyślesz nam link do ogłoszenia a my sprawdzimy dla Ciebie wybrany samochód oraz przygotujemy raport z oględzin.

 

ZAMÓW U NAS USŁUGĘ SPRAWDZENIA SAMOCHODU

AutoStein – Zakup (s)kontrolowany

Działamy na terenie całej Polski.

ul. Rybnicka 68, 44-310 Radlin
( Kierunek Rybnik – Wodzisław )

mg. Inż. Krystian Stein – Specjalista ds. ekspertyz samochodowych
tel. kontaktowy : 608 208 415

e-mail : biuro@13design.pl

Zapraszamy do kontaktu w godzinach:
Pn-Pt: 10-18
Soboty: 10-14

Współpracujemy z