biuro@13design.pl

tel. 608 208 415

Sprawdzenie dokumentów samochodu.

Kupując samochód używane istotną kwestią jest sprawdzenie dokumentów, sprawdzenie ich kompletności, opłat jak i zapisów w nich odnotowanych. Od czego więc zacząć? W samochodach krajowych od sprawdzenia Karty pojazdu oraz dowodu rejestracyjnego, sprawdzamy w nich kto jest właścicielem pojazdu, czy jest współwłaściciel oraz czy samochód nie jest własnością firmy leasingowej lub banku. Po sprawdzeniu tych elementów sprawdzamy aktualność badań technicznych jak i polisy OC. Następnie sprawdzić powinniśmy dokumenty związane z historią samochodu, wszystkie umowy ciągłości oraz książki serwisowe. Warto zapisy w książce serwisowej porównać z karteczkami umieszczonymi pod maską lub jeżeli takich nie ma porównać przebieg samochodu w książce serwisowej z przebiegiem w CEPIKU. 

Kupując samochód z naszą pomocą nie musisz martwić się o dokumenty, dokładnie sprawdzimy ich autentyczność, zgodność numerów z samochodem, potwierdzimy przebiegi książki serwisowej z Ewidencją Pojazdów, sprawdzimy zapisy w karcie pojazdu jak i dowodzie rejestracyjnym, oraz pomożemy w wypisaniu Faktury lub umowy kupna sprzedaży aby uniknąć ewentualnych problemów w wydziale komunikacji.

Nie kupuj kota w worku, sprawdź dokładnie samochód przed zakupem, dzięki naszej firmie kupisz pewne i sprawdzone auto! Wystarczy że złożysz zamówienie w którym wyślesz nam link do ogłoszenia a my sprawdzimy dla Ciebie wybrany samochód oraz przygotujemy raport z oględzin.

ZAMÓW U NAS USŁUGĘ SPRAWDZENIA SAMOCHODU

AutoStein – Zakup (s)kontrolowany

Działamy na terenie całej Polski.

ul. Rybnicka 68, 44-310 Radlin
( Kierunek Rybnik – Wodzisław )

mg. Inż. Krystian Stein – Specjalista ds. ekspertyz samochodowych
tel. kontaktowy : 608 208 415

e-mail : biuro@13design.pl

Zapraszamy do kontaktu w godzinach:
Pn-Pt: 10-18
Soboty: 10-14

Współpracujemy z