kontakt@krystianstein.pl

tel. 608 208 415

Sprawdzenie dokumentów samochodu.

Kupując samochód używane istotną kwestią jest sprawdzenie dokumentów, sprawdzenie ich kompletności, opłat jak i zapisów w nich odnotowanych. Od czego więc zacząć? W samochodach krajowych od sprawdzenia Karty pojazdu oraz dowodu rejestracyjnego, sprawdzamy w nich kto jest właścicielem pojazdu, czy jest współwłaściciel oraz czy samochód nie jest własnością firmy leasingowej lub banku. Po sprawdzeniu tych elementów sprawdzamy aktualność badań technicznych jak i polisy OC. Następnie sprawdzić powinniśmy dokumenty związane z historią samochodu, wszystkie umowy ciągłości oraz książki serwisowe. Warto zapisy w książce serwisowej porównać z karteczkami umieszczonymi pod maską lub jeżeli takich nie ma porównać przebieg samochodu w książce serwisowej z przebiegiem w CEPIKU. 

Kupując samochód z naszą pomocą nie musisz martwić się o dokumenty, dokładnie sprawdzimy ich autentyczność, zgodność numerów z samochodem, potwierdzimy przebiegi książki serwisowej z Ewidencją Pojazdów, sprawdzimy zapisy w karcie pojazdu jak i dowodzie rejestracyjnym, oraz pomożemy w wypisaniu Faktury lub umowy kupna sprzedaży aby uniknąć ewentualnych problemów w wydziale komunikacji.

Nie kupuj kota w worku, sprawdź dokładnie samochód przed zakupem, dzięki mojej pomocy kupisz pewne i sprawdzone auto! 

ZAMÓW USŁUGĘ SPRAWDZENIA SAMOCHODU

AutoStein – Zakup (s)kontrolowany

Działam głównie na terenie województw śląskiego, małopolskiego oraz opolskiego jednak na życzenie klienta możliwa jest ekspertyza na terenie całej Polski.

ul. Mickiewicza 3 47-480 Pietrowice Wielkie ( obok Raciborza )

mg. Inż. Krystian Stein – Specjalista ds. ekspertyz samochodowych
tel. kontaktowy : 608 208 415

e-mail : kontakt@krystianstein.pl

Zapraszamy do kontaktu w godzinach:
Pn-Pt: 8-14
Soboty: 8-14

Współpracujemy z