biuro@13design.pl

tel. 608 208 415

Ocena zużycia wnętrza!

Patrząc na wnętrze samochodu możemy ocenić czy w samochodzie jeździła osoba paląca, czy przebieg jest autentyczny oraz czy wszystkie elementy wnętrza są oryginalne i sprawne. Kupując samochód używany warto szczególną uwagę zwrócić na stan zużycia fotelu kierowcy, a w szczególności boczki oraz siedzisko czy nie jest zapadnięte, może to świadczyć o dużym przebiegu samochodu, warto zwrócić uwagę na stan kierownicy, gałki zmiany biegów jak i gum na pedałach, to również daje nam obraz zużycia oraz przebiegu. Gdy już to sprawdzimy oceńmy napinacze pasów czy są oryginalne, sprawdźmy śruby mocujące deskę rozdzielczą czy nie była demontowana, np po wystrzale poduszek powietrznych, sprawdźmy zużycie elementów takich jak włączniki świateł czy radia czy nie są wyblaknięte. A na sam koniec sprawdźmy dokładnie wszystkie elementy wyposażenia samochodu od elektrycznych szyb po klimatyzację itp. 

Nasi specjaliści dokładnie sprawdzą wnętrze samochodu oraz jego ślady eksploatacyjne, czy zużycie jest adekwatne do postury klienta, przebiegu samochodu oraz jego eksploatacji. Sprawdzimy całe wyposażenie, które elementy działają a które nadają się do naprawy lub wymiany.

Nie kupuj kota w worku, sprawdź dokładnie samochód przed zakupem, dzięki naszej firmie kupisz pewne i sprawdzone auto! Wystarczy że złożysz zamówienie w którym wyślesz nam link do ogłoszenia a my sprawdzimy dla Ciebie wybrany samochód oraz przygotujemy raport z oględzin.

ZAMÓW U NAS USŁUGĘ SPRAWDZENIA SAMOCHODU

AutoStein – Zakup (s)kontrolowany

Działamy na terenie całej Polski.

ul. Rybnicka 68, 44-310 Radlin
( Kierunek Rybnik – Wodzisław )

mg. Inż. Krystian Stein – Specjalista ds. ekspertyz samochodowych
tel. kontaktowy : 608 208 415

e-mail : biuro@13design.pl

Zapraszamy do kontaktu w godzinach:
Pn-Pt: 10-18
Soboty: 10-14

Współpracujemy z