kontakt@krystianstein.pl

tel. 608 208 415

Ocena zużycia wnętrza!

Patrząc na wnętrze samochodu możemy ocenić czy w samochodzie jeździła osoba paląca, czy przebieg jest autentyczny oraz czy wszystkie elementy wnętrza są oryginalne i sprawne. Kupując samochód używany warto szczególną uwagę zwrócić na stan zużycia fotelu kierowcy, a w szczególności boczki oraz siedzisko czy nie jest zapadnięte, może to świadczyć o dużym przebiegu samochodu, warto zwrócić uwagę na stan kierownicy, gałki zmiany biegów jak i gum na pedałach, to również daje nam obraz zużycia oraz przebiegu. Gdy już to sprawdzimy oceńmy napinacze pasów czy są oryginalne, sprawdźmy śruby mocujące deskę rozdzielczą czy nie była demontowana, np po wystrzale poduszek powietrznych, sprawdźmy zużycie elementów takich jak włączniki świateł czy radia czy nie są wyblaknięte. A na sam koniec sprawdźmy dokładnie wszystkie elementy wyposażenia samochodu od elektrycznych szyb po klimatyzację itp. 

Dokładnie sprawdzę wnętrze samochodu oraz jego ślady eksploatacyjne, czy zużycie jest adekwatne do postury klienta, przebiegu samochodu oraz jego eksploatacji. Sprawdzę całe wyposażenie, które elementy działają a które nadają się do naprawy lub wymiany.

Nie kupuj kota w worku, sprawdź dokładnie samochód przed zakupem, dzięki mojej pomocy kupisz pewne i sprawdzone auto! 

ZAMÓW USŁUGĘ SPRAWDZENIA SAMOCHODU

AutoStein – Zakup (s)kontrolowany

Działam głównie na terenie województw śląskiego, małopolskiego oraz opolskiego jednak na życzenie klienta możliwa jest ekspertyza na terenie całej Polski.

ul. Mickiewicza 3 47-480 Pietrowice Wielkie ( obok Raciborza )

mg. Inż. Krystian Stein – Specjalista ds. ekspertyz samochodowych
tel. kontaktowy : 608 208 415

e-mail : kontakt@krystianstein.pl

Zapraszamy do kontaktu w godzinach:
Pn-Pt: 8-14
Soboty: 8-14

Współpracujemy z