kontakt@krystianstein.pl

tel. 608 208 415

Numeracja szyb samochodowych!

Numery szyb wiele mówią o historii samochodu, po nich możemy ocenić czy samochód nie miał wypadku w którym uszkodzeniu uległy szyby boczne, czy rok produkcji jest zgodny z rocznikiem na szybach, czy wszystkie szyby są oryginalne, a może z jakiegoś powodu zostały już wymienione. Przyczyn może być wiele od wystrzelonych poduszek powietrznych uszkadzających szybę czołową, zderzenia bocznego czy włamu do samochodu, po odprysk od kamienia. Warto tutaj dodać iż w samochodach nowych często szyby brane są z magazynów i partia szyb i ich rocznik mogą się od siebie różnić na jednym samochodzie. Gdy różnica numeracji waha się o miesiąc dwa, a nawet rok wstecz może to jedynie oznaczać iż szyby były wzięte z starszej partii na magazynie. Warto tutaj dodać iż numeracja szyb nie może być młodsza od samochodu bo to już oznacza iż szyba została wymieniona w późniejszym okresie. 

Sprawdzając numeracje szyb warto przykuć szczególną uwagę gdy numeracje się nie zgadzają, dopytać sprzedającego oraz sprawdzić powłokę lakierniczą

Nie kupuj kota w worku, sprawdź dokładnie samochód przed zakupem, dzięki mojej pomocy kupisz pewne i sprawdzone auto! 

ZAMÓW USŁUGĘ SPRAWDZENIA SAMOCHODU

AutoStein – Zakup (s)kontrolowany

Działam głównie na terenie województw śląskiego, małopolskiego oraz opolskiego jednak na życzenie klienta możliwa jest ekspertyza na terenie całej Polski.

ul. Mickiewicza 3 47-480 Pietrowice Wielkie ( obok Raciborza )

mg. Inż. Krystian Stein – Specjalista ds. ekspertyz samochodowych
tel. kontaktowy : 608 208 415

e-mail : kontakt@krystianstein.pl

Zapraszamy do kontaktu w godzinach:
Pn-Pt: 8-14
Soboty: 8-14

Współpracujemy z

Zakup (s)kontrolowany