kontakt@krystianstein.pl

tel. 608 208 415

Pasy bezpieczeństwa!

Kupując samochód używany, musimy być świadomi iż 80% samochodów poruszających się po naszych drogach to samochody po kolizyjne jak i po wypadkowe, warto więc dokładnie sprawdzić takie elementy jak poduszki powietrzne oraz napinacze pasów bezpieczeństwa łącznie z numeracją na pasach. Nie w wszystkich modelach samochodów znajdziemy oznakowanie na nich, jednak warto się im przyjrzeć, czy ewentualne numeracje zgadzają się na wszystkich pasach czy rocznik jest identyczny jak rok produkcji samochodu, czy kolor pasów bezpieczeństwa oraz spinek jest identyczny. Oraz czy napinacze pasów nie są zaciągnięte po wypadku. Takie elementy powiedzą nam w prosty sposób czy samochód miał przygodę po wypadkową w której ucierpiały poduszki powietrzne oraz napinacze pasów bezpieczeństwa. Warto również zaznaczyć iż spotkaliśmy się z sytuacjami w których pasy zostały nadgryzione przez pieska przewożonego w samochodzie, takie uszkodzenia dyskwalifikują je, i podczas zderzenia mogą spowodować ich zerwanie lub uszkodzenie ciała.  

Większość samochodów posiada odpowiednia numerację na pasach bezpieczeństwa dzięki której jestem w stanie ocenić czy są one oryginalne, czy nie zostały wymienione na używane lub nowe po kolizji czy wypadku. Dokładnie sprawdzimy stan pasów czy nie są naderwane lub uszkodzone oraz czy napinacze nie są napięte.

Nie kupuj kota w worku, sprawdź dokładnie samochód przed zakupem, dzięki mojej pomocy kupisz pewne i sprawdzone auto! 

 

ZAMÓW USŁUGĘ SPRAWDZENIA SAMOCHODU

AutoStein – Zakup (s)kontrolowany

Działam głównie na terenie województw śląskiego, małopolskiego oraz opolskiego jednak na życzenie klienta możliwa jest ekspertyza na terenie całej Polski.

ul. Mickiewicza 3 47-480 Pietrowice Wielkie ( obok Raciborza )

mg. Inż. Krystian Stein – Specjalista ds. ekspertyz samochodowych
tel. kontaktowy : 608 208 415

e-mail : kontakt@krystianstein.pl

Zapraszamy do kontaktu w godzinach:
Pn-Pt: 8-14
Soboty: 8-14

Współpracujemy z