kontakt@krystianstein.pl

tel. 608 208 415

Poziom płynów eksploatacyjnych!

Zbyt niski poziom oleju, czy płynu w układzie chłodzenia może spowodować poważne uszkodzenia silnika, jeżeli samochód używany nie posiada uzupełnionych płynów, może to świadczyć o zaniedbaniu samochodu przez poprzedniego właściciela a ponadto może oznaczać iż pomimo nie dużego przebiegu silnik może być już w słabej kondycji jeżdżąc na złej jakości lub z nieodpowiednim smarowaniem spowodowanym zbyt niską ilością oleju. Jeżeli nawet zdecydujemy się na zakup takiego samochodu, przed wyjechaniem z placu właściciela poprośmy o uzupełnienie wszystkich płynów, aby spokojnie i bez awarii samochód dojechał do celu. Warto tutaj zaznaczyć iż przejechanie samochodem nawet kilku kilometrów bez oleju może spowodować całkowite uszkodzenie silnika którego koszty naprawy mogą okazać się nie opłacalne. 

Tak ważny element, a jednak 90% osób kupujących samochód używany w nerwach zapomina o sprawdzeniu poziomu płynów eksploatacyjnych co w przyszłości może doprowadzić do uszkodzenia silnika.

Sprawdzę dla ciebie poziom wszystkich płynów eksploatacyjnych jeszcze przed zakupem, dowiesz się czy poprzedni właściciel dbał o elementy eksploatacyjne czy zaniedbywał samochód, czy przypadkiem poziom oleju nie jest za niski, a co za tym idzie silnik już przytarty. Sprawdzimy czy w zbiorniczku układu chłodzenia jest płyn czy woda, czy nie dostaje się do niego olej świadczący o uszkodzeniu uszczelki pod głowicą.

Nie kupuj kota w worku, sprawdź dokładnie samochód przed zakupem, dzięki mojej pomocy kupisz pewne i sprawdzone auto! 

 

ZAMÓW USŁUGĘ SPRAWDZENIA SAMOCHODU

AutoStein – Zakup (s)kontrolowany

Działam głównie na terenie województw śląskiego, małopolskiego oraz opolskiego jednak na życzenie klienta możliwa jest ekspertyza na terenie całej Polski.

ul. Mickiewicza 3 47-480 Pietrowice Wielkie ( obok Raciborza )

mg. Inż. Krystian Stein – Specjalista ds. ekspertyz samochodowych
tel. kontaktowy : 608 208 415

e-mail : kontakt@krystianstein.pl

Zapraszamy do kontaktu w godzinach:
Pn-Pt: 8-14
Soboty: 8-14

Współpracujemy z

Zakup (s)kontrolowany