kontakt@krystianstein.pl

tel. 608 208 415

Uszkodzenia lakiernicze

Samochody używane mają to do siebie iż noszą ślady użytkowania, warto więc dokładnie sprawdzić stan powłoki lakierniczej, przyjrzeć się istotnym uszkodzeniom które mogą generować dodatkowe koszty w postaci rdzewiejących miejsc i elementów nadających się do lakierowania. Uszkodzenia lakieru, delikatne zarysowania mają swoje plusy i minusy, często samochody które noszą normalne ślady eksploatacyjne w postaci zarysowań, obić drzwi itp. są samochodami bezwypadkowymi, oraz posiadają oryginalną powłokę lakierniczą. Na ile te uszkodzenia nam nie przeszkadzają i nie są na tyle istotne że elementy te mogą skorodować, jest to dobry argument do negocjacji ceny. Warto tutaj pamiętać iż lakiernicy zazwyczaj kasują za jeden element około 350 zł, a samochód musimy odstawić na minimum kilka dni. Warto więc przed zakupem dokładnie wyliczyć sobie koszty naprawy. 

Dokładnie sprawdzę stan powłoki lakierniczej, sprawdzając które elementy nadają się naprawy blacharskiej, lakierniczej, a które wystarczy jedynie prze polerować.

Nie kupuj kota w worku, sprawdź dokładnie samochód przed zakupem, dzięki mojej pomocy kupisz pewne i sprawdzone auto! 

 

ZAMÓW USŁUGĘ SPRAWDZENIA SAMOCHODU

AutoStein – Zakup (s)kontrolowany

Działam głównie na terenie województw śląskiego, małopolskiego oraz opolskiego jednak na życzenie klienta możliwa jest ekspertyza na terenie całej Polski.

ul. Mickiewicza 3 47-480 Pietrowice Wielkie ( obok Raciborza )

mg. Inż. Krystian Stein – Specjalista ds. ekspertyz samochodowych
tel. kontaktowy : 608 208 415

e-mail : kontakt@krystianstein.pl

Zapraszamy do kontaktu w godzinach:
Pn-Pt: 8-14
Soboty: 8-14

Współpracujemy z