biuro@13design.pl

tel. 608 208 415

Zweryfikujemy karteczki z wymian!

Kupując samochód używany powinniśmy dokładnie przyjrzeć się każdej karteczce nalepianej w samochodzie, to właśnie dzięki nim jesteśmy w stanie stwierdzić czy przebieg samochodu jest autentyczny, czy wszystkie elementy eksploatacyjne jak olej filtry, rozrząd itp były robione na czas, oraz czy samochód był serwisowany w ASO czy w garażu przez amatora. Sprawdzając karteczki porównajmy je z wydrukiem z CEPIKU czy daty i przebieg się zgadzają, czy nie okaże się że naklejka została jedynie naklejona przez nieuczciwego sprzedającego, porównajmy również je z książką serwisową oraz z informacjami otrzymanymi od sprzedającego. 

Nasza firma dokładnie sprawdzi przebieg oraz datę wymian elementów eksploatacyjnych oraz porówna je z danymi w książce serwisowej jak i w cepiku. Sprawdzimy czy daty oraz przebieg się zgadza oraz kiedy należało by wymienić olej, filtry oraz rozrząd. Wykonamy również przybliżony kosztorys wymian jeżeli będą konieczne. 

Nie kupuj kota w worku, sprawdź dokładnie samochód przed zakupem, dzięki naszej firmie kupisz pewne i sprawdzone auto! Wystarczy że złożysz zamówienie w którym wyślesz nam link do ogłoszenia a my sprawdzimy dla Ciebie wybrany samochód oraz przygotujemy raport z oględzin.

 

ZAMÓW U NAS USŁUGĘ SPRAWDZENIA SAMOCHODU

AutoStein – Zakup (s)kontrolowany

Działamy na terenie całej Polski.

ul. Rybnicka 68, 44-310 Radlin
( Kierunek Rybnik – Wodzisław )

mg. Inż. Krystian Stein – Specjalista ds. ekspertyz samochodowych
tel. kontaktowy : 608 208 415

e-mail : biuro@13design.pl

Zapraszamy do kontaktu w godzinach:
Pn-Pt: 10-18
Soboty: 10-14

Współpracujemy z